









4 646 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tramp |
| Тип изделия | Палатка |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| ves | 3,5 кг |
| kolichestvoMest | 3 |
| vesPalatki | 2-3 кг |
| naznachenie | Кемпінг, Мисливство та риболовля, Піший та гірський туризм |
| karkas | Фіберглас 7,9 мм |
| vodonepronicaemostTenta | 4000 мм в ст |
| vmestimost | 3 |
| sezonnost | весна - літо - осінь |
| raspolozhenieKarkasa | Внутрішнє |
| vodonepronicaemostDna | 10000 мм в ст |
| materialKarkasu | Фіберглас |
| Кратність в коробці | 4 |