







2 063 ₴
Короповий підсак, Підсак Delphin PARTISAN 100x100/1.8m/2 parts PARTISAN доводить, що сачок для коропа, здатний впоратися з трофейним уловом, можна придбати за дуже розумну ціну. Він легкий, міцний, а малий розмір сітки означає, що він дбайливий до риби. Наголівники сачка кріпляться до роз’єму з міцного твердого пластику. Цей роз’єм дозволяє швидко зібрати. Вся посадкова сітка розроблена в елегантному поєднанні зеленого та чорного кольорів, що гармонійно поєднується з навколишнім середовищем. Під час створення концепції цього продукту ми також дбали про ваш комфорт — обидві частини вкриті неслизькою поверхнею для кращого зчеплення та маніпуляції. Тонка ручка виготовлена з карбону для міцності та легкості.
Технічна інформація:
Матеріал ручки: вуглецеве волокно
Загальна довжина ручки: 183 см
Транспортна довжина: 117 см
Вага ручки: 218 г
Вага голови підсаки: 434 г
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Delphin |
| Країна виробник | Словаччина |
| Вага | 652 г |
| Діаметр | 100 см |
| Довжина у складеному вигляді | 117 см |
| Кількість секцій | 2 |
| Розмір комірки | 5 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Підсачок |
| Форма голови | Трикутна |