








2 462 ₴
Короповий підсак, Підсак Delphin SYMBOL LITE 100x100/1.8m/2 parts
Підсак для коропа за доступною ціною, який дозволяє комфортно підбирати найбільший улов. Цей продукт в ідеальному поєднанні відмінної ціни та якості, те ж саме стосується всієї серії SYMBOL.
Сітка підсаки незвичайного коричневого кольору невелика і ніжна для риби, незалежно від того, висаджуєте ви її або транспортуєте на килимок. Таким чином кожен улов буде безпечним і неушкодженим. Великою перевагою циєї підсаки є плаваючий елемент, який кріпиться до з’єднання голови та ручки. Вам не потрібно купувати додатковий поплавець, а підбирати рибу буде легше, навіть якщо ви будете поодинці. Крім того, підсак дуже легкий для кращого маніпулювання.
Двокомпонентна ручка довжиною 1,8 м виготовлена зі структурованого карбону, який достатньо міцний, щоб підбирати навіть найбільших коропів. Він покритий нековзкою гумою для кращого керування в будь-якій ситуації.
Головку підсаки можна прикріпити до Y-подібного металевого з’єднувача. Завдяки використаному матеріалу він дуже стійкий до механічних пошкоджень. Крім того, він має гарний логотип Delphin.
Технічна інформація:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Delphin |
| Країна виробник | Словаччина |
| Тип | Підсачок |
| Кількість секцій | 2 |
| Форма голови | Трикутна |
| Діаметр | 0 см |
| Розмір комірки | 5 мм |
| Довжина в розкладеному вигляді | 180 см |
| Довжина у складеному вигляді | 117 см |
| Особливості | Розбірна конструкція |
| Вага | 756 г |
| Стан | Новий |